łść

O firmie

Działalność spółki MERVEX koncentruje się na sprzedaży węgla kamiennego we wszelkich sortymentach i klasach dostępnych na polskim rynku. Dotychczasowe doświadczenie w handlu na rynku krajowym i zagranicznym pozwoliło nam ugruntować naszą pozycję rzetelnego dostawcy.

Jesteśmy firmą, w której pracuje profesjonalna kadra z dogłębną znajomością rynku węglowego, będąca w stanie sprostać wszelkim wymaganiom klienta.

Dzięki możliwości regularnego pozyskiwania węgla w sortymentach i klasach dostępnych na rynku jesteśmy w stanie sprostać wszelkim zamówieniom, zapewnić ciągłość dostaw, gwarantując jednocześnie wymaganą jakość.

Do grona naszych klientów należą:

  •  składy opału,
  •  odbiorcy detaliczni,
  •  zakłady przemysłowe,
  •  organizacje budżetu państwa.

Posiadamy skład opału z bocznicą kolejową na którym prowadzona jest sprzedaż hurtowa i detaliczna.

Podpisane przez nas umowy spedycyjne samochodowe i kolejowe umożliwiają nam realizację zamówień na dostawy od pojedynczego samochodu po całe składy pociągowe. Kupując u nas węgiel klient ma zagwarantowaną dostawę pod wskazany adres na terenie całego kraju.

Nasza firma charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta, dzięki czemu reagujemy na ich potrzeby umożliwiając negocjacje cen oraz możliwość uzgodnienia korzystnego terminu płatności.

Jesteśmy otwarci na realizację nowych przedsięwzięć handlowych. Wszystkich naszych potencjalnych klientów zachęcamy do kontaktu z nami.

Mamy nadzieję, że nawiązane kontakty przyniosą oczekiwane efekty ekonomiczne i zapoczątkują długotrwałą, wzajemnie korzystną  współpracę.